Magic Smile Home Advanced

ПЕРОКСИД КАРБАМІДУ 25%

для Стоматологів

3 пацієнта! До 30 нанесень

Набір Magic Smile Home Advanced, не тільки блискуче відбілює зуби, але і зміцнює зубну емаль.
Для продовження комплексу відбілювання, використовуйте цей набір через 10-15 днів після процедури у Вашому кабінеті. Це зебезпечіть найкращі і довготривалі результати.
ВМІСТ НАБОРУ:
  • Відбілюючий гель Пероксид Карбаміду 25% – 15 мл (3 шприци по 5 мл)
  • Гель для зміцнення емалі та зменшення чутливості – 3 мл (3шт)
  • Квадратні пластини для виготовлення Індивідуальних капп – 6шт
  • Світлодіодна міні-лампа – 3шт
  • М’який чохол (3шт)
  • Інструкція для пацієнта (3шт)
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:
Зберігайте гель охолодженим, при температурі від 4 до 10 C.
Не перегрівайте і не переохолоджуйте. Уникайте прямих сонячних променів.
1Одне нанесення включає верхню та нижню щелепу.
Повний комплекс відбілювання
Використання домашніх наборів Magic Smile після клінічного відбілювання забезпечує найкращі результати і створює додаткові джерела доходу для Вашої практики.
Зміцнення зубів
Ми додали у набір гель з найнеобхіднішими мінералами: Кальцій, Магній та Цитрат Калію. Цей комплекс зміцнить Вашу емаль та знизить ризик підвищенної чутливості.
Довготривалий результат
Використання домашнього набору Magic Smile, із дотриманням усіх рекомендацій, забезпечує результат відбілювання до 10 відтінків, який тримається до 3 років.

ІНГРЕДІЄНТИ

Гель для відбілювання зубів:
Пероксид Карбаміду, Цитрат калію, Гліцерин, Деіонізована Вода, Пропіленгліколь, Ксантанова Камедь, Цитрат Натрію, Саліцилова Кислота, Фітат Натрію, Камедь Ріжкового Дерева, Силікат Натрію, Пирофосфат Натрію, Ментол, Ксилітол, харчовий пігмент.
Гель для зміцнення емалі та зменшення чутливості:
Цитрат калію, Хлорид магнію, Гліцерофосфат кальцію, Гліцерін, Деіонізована Вода, 1,2-пропандіол, Карбомер, Полівінілпіролідон, Полоксамер-407, Ментол, харчовий пігмент
Відбілювання відбувається до природного кольору і не змінює природний колір зубів.Може бути шкідливим, якщо проковтнути гель у великих кількостях.Зберігайте в недоступному для дітей місці. Уникайте контакту гелю з очима або шкірою. Якщо відбудеться контакт, витріть гель і ретельно промийти водою.

Made on
Tilda